31. za nowy kubek
Białystok, lipiec 2014
32. za chłopaków na kolarzówkach - widok każdego, absolutnie każdego takiego na szosie poprawia mi humor. od razu
33. za piosenkę, która dziś wieczorem jest jak refren zdartej płyty
34. za kisiel w proszku na pocieszenie
35. za dzisiejszy smutek, za dotkliwy ból samotności. za łzy w czasie komunii na mszy świętej.
za pięć osób, które nie odebrało telefonów gdy chciałam porozmawiać, pobyć z nimi choćby i w takiej formie.
36. za jazdę na rowerze nocą, gdy miasto jest zupełnie inne niż za dnia. i za nisko wiszący ogromny księżyc; tak nisko, że prawie można go było dosięgnąć...


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz