209. za braki ogromne. za tęsknotę za swoimi ludźmi, za swoją paczką i spotkaniami
210. za łzy tęsknoty i bezsilności, niewiedzy co będzie
211. za pasterkę i angielskiego organistę, który grał na polskiej mszy świętej
212. za pracę, która jest dobra i satysfakcjonująca
213. za wigilię z wieloosobową rodziną wśród której czułam się chciana
214. za niemoc moich planów i marzeń
215. za nowy rok, który jeszcze się nie zaczął a już jest pełen zmian
poniedziałek, 28 grudnia 2015
środa, 9 grudnia 2015
pod górkę, ale szczęśliwa
201. za wczorajszą rozmowę, otwieranie siebie przed E., modlitwę i wnioski procentujące na przyszłość.
202. za National Insurance number i dzisiejsze samodzielne załatwianie spraw tam,
203. za german market, za niesamowity klimat świąt, karuzelę, muzykę i wszystko
204. za poczucie szczęścia i bycia we właściwym miejscu i czasie
205. za wczorajsze wieczorne oglądanie filmu
206. za filmowe towarzystwo (za to, że wszyscy single, wszyscy w tym samym wieku, wszyscy z jednego miejsca)
207. za włoską restaurację dziś wieczorem, za pizzę, tiramisu na deser i za to, że jak wychodziliśmy to przy barze zaczęła grać dęta mini-orkiestra świateczne piosenki, w mega klimacie.
208. za jutrzejszy dzień, chociaż go nie znam i nie wiem co się wydarzy :) alleluja!
202. za National Insurance number i dzisiejsze samodzielne załatwianie spraw tam,
203. za german market, za niesamowity klimat świąt, karuzelę, muzykę i wszystko
204. za poczucie szczęścia i bycia we właściwym miejscu i czasie
205. za wczorajsze wieczorne oglądanie filmu
206. za filmowe towarzystwo (za to, że wszyscy single, wszyscy w tym samym wieku, wszyscy z jednego miejsca)
207. za włoską restaurację dziś wieczorem, za pizzę, tiramisu na deser i za to, że jak wychodziliśmy to przy barze zaczęła grać dęta mini-orkiestra świateczne piosenki, w mega klimacie.
208. za jutrzejszy dzień, chociaż go nie znam i nie wiem co się wydarzy :) alleluja!
wtorek, 8 grudnia 2015
dwieście!
191. za polski telefon
192. za kilkudniowy brak pracy
193. za dzisiejszy dzień w pracy i jutrzejsze wolne
194. za pogodę i radochę z oglądania krajobrazów codziennych
195. za błyszczące kalosze, które co i rusz się przydają
196. za paprykowe frytki :D
197. za tutejszy weekend alfa, Boże cuda dziejące się na każdym kroku oraz za niełatwe rozmowy
198. za to, że ciągle pobudzasz moje serce Panie Boże przez przeróżne pieśni
199. za uśmiechy podnoszące na duchu
200. za prawie dwa tygodnie w Anglii
192. za kilkudniowy brak pracy
193. za dzisiejszy dzień w pracy i jutrzejsze wolne
194. za pogodę i radochę z oglądania krajobrazów codziennych
195. za błyszczące kalosze, które co i rusz się przydają
196. za paprykowe frytki :D
197. za tutejszy weekend alfa, Boże cuda dziejące się na każdym kroku oraz za niełatwe rozmowy
198. za to, że ciągle pobudzasz moje serce Panie Boże przez przeróżne pieśni
199. za uśmiechy podnoszące na duchu
200. za prawie dwa tygodnie w Anglii
poniedziałek, 30 listopada 2015
nowe
186. Za koncert ! Koncert Matta Redmana i Kari Jobe w Huddersfield ! W życiu bym nie pomyślała, że będę mogła uczestniczyć w takim koncercie uwielbienia :)
187. Za łzy i tęsknienie za Polską
188. Za to, że mam gdzie mieszkać i wspaniałych ludzi czuwających nade mną
189. Za niezrozumiałe uczucia i szczere rozmowy
190. Za to, że jutro muszę wstać o szóstej, bo mam do pracy
piątek, 27 listopada 2015
next
176. za Anglię. za stanięcie na niełatwych decyzjach, za odwagę wyjechania
177. za poranki i pracę na 7:40, i te pojedyncze momenty, kiedy na niebie pojawia się jakiś promyk, przebłysk czy kolor, który sprawia, że moje serce przepełnia wdzięczność
178. za to, że przyjechałam tu tydzień temu w czwartek, a w poniedziałek miałam już pracę.
179. za tańczącego przy paleciaku gościa z pracy ;)
180. za gościa w agencji pracy, który siedział przy biurku w samych skarpetkach, i to skarpetkach świątecznych, w śnieżynki, reniferki i inne hohoho :)
181. za totalne wychodzenie ze strefy bezpieczeństwa i komfortu.
182. za nieprzytłaczającą angielską pogodę
183. za wzruszenie i łzy, gdy w polskim kościele zaśpiewano Te Deum
184. za przyjaciół i wszystkie dobre dusze tu spotkane
185. za to, że z jednych ramion wyleciałam do drugich
177. za poranki i pracę na 7:40, i te pojedyncze momenty, kiedy na niebie pojawia się jakiś promyk, przebłysk czy kolor, który sprawia, że moje serce przepełnia wdzięczność
178. za to, że przyjechałam tu tydzień temu w czwartek, a w poniedziałek miałam już pracę.
179. za tańczącego przy paleciaku gościa z pracy ;)
180. za gościa w agencji pracy, który siedział przy biurku w samych skarpetkach, i to skarpetkach świątecznych, w śnieżynki, reniferki i inne hohoho :)
181. za totalne wychodzenie ze strefy bezpieczeństwa i komfortu.
182. za nieprzytłaczającą angielską pogodę
183. za wzruszenie i łzy, gdy w polskim kościele zaśpiewano Te Deum
184. za przyjaciół i wszystkie dobre dusze tu spotkane
185. za to, że z jednych ramion wyleciałam do drugich
sobota, 15 sierpnia 2015
zaległości/odległości
166. za lipcową Anglię, za wszystko, absolutnie wszystko, co mnie tam spotkało, za każdą chwilę tam.
167. za powrót
168. za K., który kilka dni u mnie mieszkał, za radość spędzania tego czasu z nim
169. za moje urodziny. za to, że nie jestem najsmutniejszą dwudziestoośmiolatką na świecie
170. za wyprawę do Supraśla, odwiedzenie cudzej babci, za włóczenie się po mieście i dziewczynkę z warkoczami zakończonymi kokardkami z tasiemek
171. za najdroższą sprzedaną kolię jak do tej pory
172. za radochę z tworzenia nowych rzeczy, za wyobraźnię która się nie kończy
173. za nowe horyzonty, nowe marzenia i możliwości
174. za dzisiejszy dzień z K., za pizzę i leżenie na kocyku, za gapienie się w niebo i śmiech
175. za dzisiejszy psalm na Eucharystii.
167. za powrót
168. za K., który kilka dni u mnie mieszkał, za radość spędzania tego czasu z nim
169. za moje urodziny. za to, że nie jestem najsmutniejszą dwudziestoośmiolatką na świecie
170. za wyprawę do Supraśla, odwiedzenie cudzej babci, za włóczenie się po mieście i dziewczynkę z warkoczami zakończonymi kokardkami z tasiemek
171. za najdroższą sprzedaną kolię jak do tej pory
172. za radochę z tworzenia nowych rzeczy, za wyobraźnię która się nie kończy
173. za nowe horyzonty, nowe marzenia i możliwości
174. za dzisiejszy dzień z K., za pizzę i leżenie na kocyku, za gapienie się w niebo i śmiech
175. za dzisiejszy psalm na Eucharystii.
środa, 24 czerwca 2015
zaległe
158. za Anglię, choć to było miesiąc temu
159. za małe składniki dobrej codzienności
160. za zmęczenie. i za to, że mi zależy
161. za spacer po lesie i zbieranie młodych pędów sosnowych
162. za zakwasy dla Ciebie Boże. za szaleństwo dla Ciebie.
163. za piękny koncert Mate.o , za to, co podarowałeś mi jak zawsze hojnie, jak zawsze za darmo
164. za to, że rower choć powinien już dawno trafić do naprawy, mimo to nadal jeździ.
165. za lipiec, choć nie wiem jaki będzie
159. za małe składniki dobrej codzienności
160. za zmęczenie. i za to, że mi zależy
161. za spacer po lesie i zbieranie młodych pędów sosnowych
162. za zakwasy dla Ciebie Boże. za szaleństwo dla Ciebie.
163. za piękny koncert Mate.o , za to, co podarowałeś mi jak zawsze hojnie, jak zawsze za darmo
164. za to, że rower choć powinien już dawno trafić do naprawy, mimo to nadal jeździ.
165. za lipiec, choć nie wiem jaki będzie
czwartek, 30 kwietnia 2015
fly me to the moon
153. za ostatni czas, który był mgnieniem oka
154. za chwile wytchnienia na modlitwie
155. za bycie sucharem. za poczucie, że jestem sucharem
156. za to, że nie wiem co dalej
157. za jutrzejszą podróż i następny tydzień, niezależnie od tego co się wydarzy.
154. za chwile wytchnienia na modlitwie
155. za bycie sucharem. za poczucie, że jestem sucharem
156. za to, że nie wiem co dalej
157. za jutrzejszą podróż i następny tydzień, niezależnie od tego co się wydarzy.
niedziela, 22 marca 2015
radość ojca
146. za niedoczas, w którym żyję. za restarty i resety myślenia
147. za dobre książki, filmy i muzykę, które co i rusz znajduję pod ręką
148. za płytę Michał Rassek "Nie musisz się już bać" - za podnoszenie mojego ducha i dodawanie nadziei z każdym dźwiękiem i słowem
149. za uczenie zaufania, za przypominanie o tym, że Ty jesteś moim Tatą
150. za drogę, która jest pełna przygód i uczenia się od nowa, za wysiłek, za którym kryje się większe i czasem niezrozumiałe
151. za Warszawę 24/7 i to, że czuję się tam jak w domu
151. za to, że pozwalasz złapać dystans do wielu spraw, że wyjazdy to wywołują praktycznie za każdym razem
152. że jestem Twoją córką. że jestem Twoją radością, choć tak trudno mi to czasami przyjąć
147. za dobre książki, filmy i muzykę, które co i rusz znajduję pod ręką
148. za płytę Michał Rassek "Nie musisz się już bać" - za podnoszenie mojego ducha i dodawanie nadziei z każdym dźwiękiem i słowem
149. za uczenie zaufania, za przypominanie o tym, że Ty jesteś moim Tatą
150. za drogę, która jest pełna przygód i uczenia się od nowa, za wysiłek, za którym kryje się większe i czasem niezrozumiałe
151. za Warszawę 24/7 i to, że czuję się tam jak w domu
151. za to, że pozwalasz złapać dystans do wielu spraw, że wyjazdy to wywołują praktycznie za każdym razem
152. że jestem Twoją córką. że jestem Twoją radością, choć tak trudno mi to czasami przyjąć
wtorek, 17 lutego 2015
prepare yourself and pack your luggage
141. za nieznany i nieoswojony maj! :)
142. za ostatni czas, tak intensywny i piękny
143. za pracę, za nową umowę
144. za tęsknotę za wiosną, za zmarznięte ręce i herbatę którą można się ogrzać
145. za niesamowitą nadzieję i zaufanie, które wręcz kwitnie we mnie
142. za ostatni czas, tak intensywny i piękny
143. za pracę, za nową umowę
144. za tęsknotę za wiosną, za zmarznięte ręce i herbatę którą można się ogrzać
145. za niesamowitą nadzieję i zaufanie, które wręcz kwitnie we mnie
niedziela, 18 stycznia 2015
everest
137. za film Everest. za kina studyjne :) za myśli po filmie.
138. za najlepszy komplement jaki dostałam w ostatnim czasie: bo ty nie jesteś z tego świata!
139. za piosenkę :
140. za herbatę zimową w lokalu, który był dla mnie nowy. za goździki, pomarańczę i miód.
138. za najlepszy komplement jaki dostałam w ostatnim czasie: bo ty nie jesteś z tego świata!
139. za piosenkę :
140. za herbatę zimową w lokalu, który był dla mnie nowy. za goździki, pomarańczę i miód.
piątek, 16 stycznia 2015
zazieleni się...
133. za ciągły ruch
134. za to zaskakujące zaufanie Tobie, Boże
135. za to, że jest luty a w powietrzu czuć wiosnę ;)
136. że jestem taką chłopczycą :) bo taką piękną i wyjątkową mnie Boże stworzyłeś :)
134. za to zaskakujące zaufanie Tobie, Boże
135. za to, że jest luty a w powietrzu czuć wiosnę ;)
136. że jestem taką chłopczycą :) bo taką piękną i wyjątkową mnie Boże stworzyłeś :)
lipiec 2014, Różanystok
wtorek, 13 stycznia 2015
wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia...Jezus, On mnie umacnia..!
129. za przyjaciół i bliskich, którzy po latach znowu pojawiają się na horyzoncie (za zetknięcia niekontrolowane, za szczere uśmiechy i radość ze spotkania)
130. za świt, który zmienia cienie
131. za to, że mnie umacniasz Jezu (i za piosenkę Nebo, która dziś chodzi po głowie i sercu)
132. za wolny dzień w pracy i za moje nieogarnięcie :)
130. za świt, który zmienia cienie
131. za to, że mnie umacniasz Jezu (i za piosenkę Nebo, która dziś chodzi po głowie i sercu)
132. za wolny dzień w pracy i za moje nieogarnięcie :)
niedziela, 11 stycznia 2015
heart wide open
121. za nowy rok, za każdy dzień nowego stycznia, nowego roku
122. za to, że Ty Boże dbasz o wszystko czego mi potrzeba.
123. za Darię i jej zdolność do pięknego zaplatania mi warkoczy, co sprawia że ostatnie dni chodziłam dumna jak królewna w koronie
124. za trud modlitwy, i za radość uwielbiania
125. za każde słowo, uśmiech i gest ojca Adama Szustaka, za jego dobro i wszystko wszystko, czego słowami nie potrafię opisać
126. za ciemne noce i tym bardziej jaśniejącą obecność Bożą
127. za tęsknotę za wiosną, ciepłem, pogodnym przebłyskującym na niebiesko niebem
128. za to, że rozszerzasz moje serce Panie do kochania bardziej i bardziej
Subskrybuj:
Posty (Atom)


