137. za film Everest. za kina studyjne :) za myśli po filmie. 138. za najlepszy komplement jaki dostałam w ostatnim czasie: bo ty nie jesteś z tego świata! 139. za piosenkę :
140. za herbatę zimową w lokalu, który był dla mnie nowy. za goździki, pomarańczę i miód.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz