niedziela, 18 stycznia 2015

everest

137. za film Everest. za  kina studyjne  :) za myśli po filmie.

138. za najlepszy komplement jaki dostałam w ostatnim czasie: bo ty nie jesteś z tego świata!

139. za piosenkę :


140. za herbatę zimową w lokalu, który był dla mnie nowy. za goździki, pomarańczę i miód.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz