90. za obronę pracy magisterskiej i zakończenie pewnego etapu w życiu! chwała Najwyższemu!!! :))))
91. za łaskę wracania. za to, że można nadrobić wiele, nawet się tego nie spodziewając.
92. za niespodziewane podarunki (którymi jeszcze nie potrafię wiele zdziałać bo nie umiem, ale przecież od czego jest czas i chęci do nauki :) )
93. za herbatę z sokiem malinowym
94. za czas, który jest dany. za to, jak wiele w nim się mieści
95. za przyjaciół, którzy są blisko i za tych, których brakuje w pobliżu (i wtedy bardziej się docenia ich bycie obok)
