środa, 29 października 2014

next please

90. za obronę pracy magisterskiej i zakończenie pewnego etapu w życiu! chwała Najwyższemu!!! :))))

91. za łaskę wracania. za to, że można nadrobić wiele, nawet się tego nie spodziewając.

92. za niespodziewane podarunki (którymi jeszcze nie potrafię wiele zdziałać bo nie umiem, ale przecież od czego jest czas i chęci do nauki :) )


93. za herbatę z sokiem malinowym 

94. za czas, który jest dany. za to, jak wiele w nim się mieści

95. za przyjaciół, którzy są blisko i za tych, których brakuje w pobliżu (i wtedy bardziej się docenia ich bycie obok)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz