niedziela, 18 stycznia 2015

everest

137. za film Everest. za  kina studyjne  :) za myśli po filmie.

138. za najlepszy komplement jaki dostałam w ostatnim czasie: bo ty nie jesteś z tego świata!

139. za piosenkę :


140. za herbatę zimową w lokalu, który był dla mnie nowy. za goździki, pomarańczę i miód.

piątek, 16 stycznia 2015

zazieleni się...

133. za ciągły ruch

134. za to zaskakujące zaufanie Tobie, Boże

135. za to, że jest luty a w powietrzu czuć wiosnę ;) 

136. że jestem taką chłopczycą :)  bo taką piękną i wyjątkową mnie Boże stworzyłeś :) 


lipiec 2014, Różanystok

wtorek, 13 stycznia 2015

wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia...Jezus, On mnie umacnia..!

129. za przyjaciół i bliskich, którzy po latach znowu pojawiają się na horyzoncie (za zetknięcia niekontrolowane, za szczere uśmiechy i radość ze spotkania)

130. za świt, który zmienia cienie

131. za to, że mnie umacniasz Jezu (i za piosenkę Nebo, która dziś chodzi po głowie i sercu)



132. za wolny dzień w pracy i za moje nieogarnięcie  :) 

niedziela, 11 stycznia 2015

heart wide open

121. za nowy rok, za każdy dzień nowego stycznia, nowego roku

122. za to, że Ty Boże dbasz o wszystko czego mi potrzeba.

123. za Darię i jej zdolność do pięknego zaplatania mi warkoczy, co sprawia że ostatnie dni chodziłam dumna jak królewna w koronie

124.  za trud modlitwy, i za radość uwielbiania

125. za każde słowo, uśmiech i gest ojca Adama Szustaka, za jego dobro i wszystko wszystko, czego słowami nie potrafię opisać

126. za ciemne noce i tym bardziej jaśniejącą obecność Bożą


127.  za tęsknotę za wiosną, ciepłem, pogodnym przebłyskującym na niebiesko niebem


128. za to, że rozszerzasz moje serce Panie do kochania bardziej i bardziej