146. za niedoczas, w którym żyję. za restarty i resety myślenia
147. za dobre książki, filmy i muzykę, które co i rusz znajduję pod ręką
148. za płytę Michał Rassek "Nie musisz się już bać" - za podnoszenie mojego ducha i dodawanie nadziei z każdym dźwiękiem i słowem
149. za uczenie zaufania, za przypominanie o tym, że Ty jesteś moim Tatą
150. za drogę, która jest pełna przygód i uczenia się od nowa, za wysiłek, za którym kryje się większe i czasem niezrozumiałe
151. za Warszawę 24/7 i to, że czuję się tam jak w domu
151. za to, że pozwalasz złapać dystans do wielu spraw, że wyjazdy to wywołują praktycznie za każdym razem
152. że jestem Twoją córką. że jestem Twoją radością, choć tak trudno mi to czasami przyjąć
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz