37. za starszego pana w banku, który tak pięknie i delikatnie komplementował ;)
38. za radość picia herbaty ze znajomymi w ich biurze
39. za marzenie pracowania na siebie i dla siebie; za to, że wiele rzeczy dojrzewa, tam w środku mnie
40. za to, że Ty sam Panie troszczysz się o dobro dla mnie- za to, że ciągle ratujesz moje życie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz