czwartek, 17 lipca 2014

next day please

37. za starszego pana w banku, który tak pięknie i delikatnie komplementował ;) 

38. za radość picia herbaty ze znajomymi w ich biurze

39. za marzenie pracowania na siebie i dla siebie; za to, że wiele rzeczy dojrzewa, tam w środku mnie

40. za to, że Ty sam Panie troszczysz się o dobro dla mnie- za to, że ciągle ratujesz moje życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz