sobota, 16 sierpnia 2014

powroty

60. za czas pełen łaski

61. za imprezy domowe, i ogniska, i rozmowy przeplatane śmiechem ze znajomymi

62. za wizytę M. z Lublina tu, za lody, i słuchanie muzyki na żywo na rynku, i za długi spacer i za to, że choć nie widziałyśmy się prawie dwa lata - czułam się jakbym nie widziała jej maksymalnie dwa tygodnie.

63. za piękny księżyc przedwczoraj i to mocne poczucie szczęścia 

64. za stan zakochania. i za to, że jest ciężko.

65. za dzisiejsze tworzenie decoupage'owych ikon, i za to, że odpoczywam przy nich

66. za niesamowitą piosenkę Coldplay'a pt. "O", która bardzo mi się wcisnęła w mózg

67. za to, że trudno jest zatrzymać się na modlitwie. i za każdą chwilę, gdy jednak przyklejam się do Niego i nic nie jest ważne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz